ІНІЦІЮЄМО ПРОЄКТ "ГІДНІ ВЧИНКИ МАЛЕНЬКИХ УКРАЇНЦІВ"

Date: 25 листопада 2021 о 16:34
177 views

Ми вирішили НЕ ПРОСТО ГОВОРИТИ – ДІЯТИ! Нехай діти знають про гідність не зі слів, а через вчинки. Хай наші учні міркують і діють, нехай вони «запалюють» одні одних своїми вчинками, «заряджаються» одні від одних, мотивують і зростають гідними українцями й українками. Звісно, гідність не може мати термінів, переможців чи переможених, кожен дитячий вчинок задля добра – це гідний вчинок. Але щоб підтримати наших дітей, давайте писати про їхні вчинки. Нехай всі знають про них. Задля збільшення доброти у світі, посмішок на дитячих обличчях, захопливих поглядів та радості від життя одному із класів буде подарована безкоштовна екскурсія Луцьким замком. То ж давайте протягом місяця висвітлюватимемо гідні вчинки наших маленьких українців та українок у мережі Фейсбук, використовуючи гештег #гідні_вчинки_маленьких_українців.

ЗАПРОШУЄМО ДО ПРОЄКТУ «ГІДНІ ВЧИНКИ МАЛЕНЬКИХ УКРАЇНЦІВ» + подарунок) Тривалість проєкту з 22 листопада по 22 грудня 2021 року. Гідність – це про те, яка людина щодня, щогодини, щомиті. Навіть тоді, коли нікого немає поруч, коли ніхто тебе не бачить. Це про наявність життєвої гармонії, що визначає її цілісність, присутність людських цінностей, що проявляються у повазі до себе та інших, сміливості відстояти себе; це свобода думки, позиції, поглядів, вміння захистити слабшого, допомогти іншим, любові та приязні до світу й себе у цім світі… Але про гідність та свободу можна говорити багато: міркувати, дискутувати про її наявність, досліджувати її значення та значимість. Як говорити з дітьми? Як донести дитині поняття гідності? Чи вміємо ми щиро захоплюватися дитиною в ситуаціях, коли вона вчинила щось добре? Іноді вчинки дітей є гіднішими за вчинки дорослих. Ваш учень віддав свій довгоочікуваний подарунок на день народження для однокласниці-сироти чи, можливо, діти врятували покинутих пташенят від ймовірної загибелі, купили продукти для самотньої сусідської бабусі, допомогли малюку, що загубився у супермаркеті…. Ми вирішили НЕ ПРОСТО ГОВОРИТИ – ДІЯТИ! Нехай діти знають про гідність не зі слів, а через вчинки. Хай наші діти міркують і діють, нехай вони «запалюють» одні одних своїми вчинками, «заряджаються» одні від одних, мотивують і зростають гідними українцями й українками. Звісно, гідність не може мати термінів, переможців чи переможених, кожен дитячий вчинок задля добра – це гідний вчинок. Але щоб підтримати наших дітей, давайте писати про їхні вчинки. Нехай всі знають про них. Задля збільшення доброти у світі, посмішок на дитячих обличчях, захопливих поглядів та радості від життя одному із класів буде подарована безкоштовна екскурсія Луцьким замком. То ж давайте протягом місяця висвітлюватимемо гідні вчинки наших маленьких українців та українок у мережі Фейсбук, використовуючи гештег #гідні_вчинки_маленьких_українців. За ініціативи О. Словік КЗЗСО "Луцький ліцей 27 Луцької міської ради" та підтримки спільноти освітніх експертів із вивчення практичного досвіду педагогічних працівників та учасників сертифікації у Волинській області.