Організація освітнього процесу в умовах війни

Date: 4 квітня 2022 о 07:43, Refreshed 4 квітня 2022 о 10:58
294 view

З 14.03.2022 року відновлено освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання (синхронний та асинхронний режим)

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ«ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 27

ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Н А К А З

14.03.2022                              Луцьк                                    № 51-од

Про організацію освітнього

процесу в ліцеї №27

Відповідно до наказу начальника Волинської обласної військової адміністрації від 11.03.2022 № 25 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти Волинської області», на виконання  вимог листа МОН України від 06.03.2022 № 1/3371-22 «Про організацію освітнього процесу», наказу департаменту освіти Луцької міської ради від 14.03.2022  № 114-од «Про Про організацію освітнього процесу в закладах освіти Луцької МТГ» та на виконання рішення педагогічної ради (протокол №12 від 12.03.2022)

НАКАЗУЮ:

1. Відновити освітній процес у ліцеї №27 з використанням технологій дистанційного (асинхронний та синхронний режим) навчання з 14.03.2022 із залученням тимчасово внутрішньо переміщених дітей та дітей, що тимчасово перебувають за межами країни.
  2. Педагогічним працівникам, які працюють у 1-11 класах:
    1. Проводити уроки та заняття в синхронному та асинхронному режимі згідно розкладу з використанням сервісу Meet, електронних платформ та цифрових засобів, що відповідають віковим особливостям учнів та специфіці навчального предмета.
    2. Вести облік уроків в класному журналі із зазначенням дати та поміткою в графі теми уроку (дистанційно).

1. Інженеру з охорони праці Мазур Т.В. провести онлайн інструктажі для працівників ліцею щодо безпеки життєдіяльності в умовах військового стану.
  2. Класним керівникам і класоводам провести онлайн інструктажі для учнів щодо безпеки життєдіяльності та дотримання санітарних норм під час дистанційного навчання в умовах військового стану.
  3. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Крутовій О.І., Ходаковській Т.В. та Лукавому П.М., Гаврилевич Н.М.:
    1. Забезпечити виконання освітніх програм закладу освітні,  шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання (робота з хмарними сервісами  Clasroom, проведення онлайн-консультацій з використанням програм Hangouts, Meed та інших).
    2. Створити умови для доручення до освітнього процесу тимчасово внутрішньо переміщених дітей та дітей, що тимчасово перебувають за межами країни.
    3. Забезпечити цілодобове чергування педагогічних працівників в ліцеї та в укритті.
  4. Оплату праці педагогічним працівникам та технічному персоналу здійснювати згідно із вимогами чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                                                    Вероніка ЗАХАРЧУК