МИКОЛАЙ - КВЕСТ

Date: 4 січня 2019 о 19:48
342 view

29 грудня 2018 року учні 6-А класу Луцького ліцею № 27 відвідали театралізовану екскурсію «Миколай-квест у Луцькому замку». Уже на самому вході , біля В’їзної вежі, дітей із різних шкіл міста зустрічали провідники, які формували збірні команди. Нашим провідником був Дмитро, веселий та жвавий хлопець, член української скаутської організації Пласт. Він пояснив учням  суть квесту, ознайомив із картою подорожі та супроводжував команду протягом усього заходу.

Під залп старовинної гармати квест розпочався. Першою зупинкою нашої команди був майстер-клас із виготовлення оберега «Янголятко».

Наступна локація була присвячена історії козацтва. Діти згадали, хто такі козаки, якими чеснотами були наділені, говорили про їхній побут та службу, згадали відомих гетьманів України, скуштували справжній козацький трав’яний чай із великого казана.

Третьою  зупинкою був Музей дзвонів, розташований у «Владичій вежі». Діти дізналися, що музей налічує понад 90 експонатів. Найстарішому дзвону виповнилося вже 359 років. Він ще пам’ятає часи Богдана Хмельницького. Дату виготовлення вилито на самому дзвоні – березень 1647 року.

Прямісінько посеред замку Любарта під металевим куполом розташовані релікти собору Івана Богослова -   найдревнішої кам’яної споруди Луцька та найстарішого православного храму  міста. Саме тут учасники квесту зустрілися із священнослужителями УПЦ, які розказали про цей унікальний храм та його святині.

По закінченню подорожі наша команда відгадала зашифроване слово та на урочистій церемонії нагородження отримала  привітання від самого Святого Миколая та, звичайно, солодкі подарунки.

Хочеться подякувати організаторам свята, захід вийшов яскравим, емоційним, цікавим та пізнавальним, діти залюбки взяли в ньому участь і з нетерпінням чекають наступної зустрічі з могутньою фортецею Волині - таємничим і величним Луцьким замком.